DU WO JU bylinná tinktura

Tinktura přímo z koncentrovaného extraktu - pryskyřice lactularia!

Nabízíme v koncentraci 10-30 %

Naše tinktura se vyrábí naředěním extraktu lactucaria, kdy pro 1g extraktu bylo použito 100g čerstvé byliny Lactuca virosa!
V jedné lahvičce tak získáváte nadstandartně velkou koncentraci účinných látek!

Protože se jedná o velmi silnou tinkturu, je potřeba před každým užitím lahvičku protřepat, protože extrakt rád klesá ke dnu.
Lahvičku doporučujeme zavírat s vyprázdněným kapátkem, aby se exktraktem neucpalo (pokud by se tak stalo, stačí jej dobře vypláchnout teplou vodou).

Naše firma pečlivě sbírá rostliny Lactuca virosa z přírodních a ekologicky udržitelných zdrojů, aby zajistila vysokou kvalitu surovin. Rostliny jsou pečlivě vybrány a sklizeny ve správném okamžiku, aby se zachovala jejich přirozená síla a účinnost. 
Tinktura z Lactucaria pryskyřice je vyrobena pomocí speciálního extrakčního procesu, který umožňuje uvolnit a zachovat cenné látky obsažené v pryskyřici. Extrakt je pak naředěm lihem a nadávkován do praktické lahvičky, která usnadňuje její použití a skladování.

Více informací o lactuca virosa naleznete zde.

Koncentrace
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
750 Kč 890 Kč 1 190 Kč od 750 Kč
Kategorie: Tinktury
DÁREK pro Vás
DÁREK pro Vás
Ke každé objednávce nad 2000 Kč získáváte dárek! Vaše spokojenost = naše radost!
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava zdarma pro objednávky nad 1490 Kč. Zasíláme do České i Slovenské republiky.

Vzhledem k současné legislativě EU - nařízení Evropské komise č.1924/2006 - není možné u produktů uvádět nepovolená zdravotní či výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Nejedná se o doplněk stravy, ale o sběratelský předmět pro výzkumné a etnobotanické účely či surovinu pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Informace prosím vyhledejte v herbářích a na internetu. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu